Gminny Turniej Piłki Halowej chłopców z rocznika 2008 i 2009

10 listopada w Gminnym Turnieju Piłki Halowej chłopców z rocznika 2008 i 2009, czyli klas 7-8 uczestniczyło 5 drużyn: Czchów, Złota, Domosławice,Jurkow i Tworkowa.
 
Skład naszej drużyny przedstawiał się następująco: Macias Kamil- kapitan, Bartosz Wolak - bramkarz, Adrian Gąsiorek, Dawid Maciaś, Sebastian Włodarczyk, Kacper Sikora, Bartosz Szpil oraz Kacper Dychus.
Po rozegraniu 4 meczy wyniki prezentowały się tak: Tworkowa-Czchów 3:0, Tworkowa-Złota 4:1, Tworkowa- Jurków 9:1 oraz pierwszy mecz Tworkowa -Domosławice 2:4 .
 
Dziękujemy drużynie za udział w gminnych zawodach pomimo porannego udziału w uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości i udziału w konkursie muzycznym. Drużyna ostatecznie zajęła 2 miejsce za co dziękujemy i gratulujemy wyniku.
 
opiekun Janina Buchowicz
turniej halowy turniej halowy turniej halowy