30.04.2020 KOMUNIKAT DYREKTORA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TWORKOWEJ W SPRAWIE MOŻLIWOŚCI URUCHOMIENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Tworkowa, 30 kwietnia 2020r.

 

KOMUNIKAT DYREKTORA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TWORKOWEJ

W SPRAWIE MOŻLIWOŚCI URUCHOMIENIA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

 

W związku z podaną do wiadomości publicznej przez MEN informacją o możliwości otwarcia od dn. 6 maja br. żłobków, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych informuję, iż:

 

  1. Zgodnie ze stanowiskiem Burmistrza Czchowa ogłoszonym w dn. 30 kwietnia

w komunikacie na stronie gminy Czchów, Szkoła Podstawowa im. I. J. Paderewskiego w Tworkowej NIE uruchamia oddziału przedszkolnego z dniem 6.05.2020.

 

  1. Uruchomienie oddziału przedszkolnego będzie możliwe dopiero po zakończeniu trwających obecnie prac nad zapewnieniem odpowiednich warunków związanych

z bezpieczeństwem zarówno dzieci jak i rodziców oraz pracowników szkoły.

 

  1. Termin uruchomienia oddziału przedszkolnego nie jest obecnie znany i zależał będzie przede wszystkim od uzyskania warunków zapewniających pełne bezpieczeństwo, a także od zgłaszanych przez rodziców potrzeb.

 

  1. Informacje dotyczące ISTNIEJACEJ JUŻ TERAZ potrzeby posłania dziecka oddziału przedszkolnego przy zachowaniu rygorów bezpieczeństwa prosimy przekazywać:

 

  • poprzez wiadomość na dzienniku Librus do wychowawcy oddziału przedszkolnego bądź dyrektora szkoły

  • telefonicznie wychowawcy oddziału przedszkolnego

  • telefonicznie dyrektorowi szkoły: 14 68 42 306 (każda środa i czwartek, 9.00 – 15.00)

 

 

W razie pojawienia się nowych informacji w tej i innych sprawach dotyczących szkoły, będą ukazywać się kolejne komunikaty.

 

Beata Pomorska,

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im.. I. J. Paderewskiego