Mikołajki w parku trampolin

Z okazji Mikołajek uczniowie klasy szóstej, siódmej i ósmej wraz z opiekunami udali się do Nowego Sącza. Podstawowym punktem programu był park trampolin NINJA JUMP. Młodzież mogła połączyć zabawę z aktywnością fizyczną. W parku pod okiem instruktora można było skorzystać ze strefy dodgeball do gry w zbijaka, strefy kosza, strefy basenu z gąbek oraz ścianki wspinaczkowej. Podczas skoków na trampolinie kształtowali sprawności motoryczne takie jak siła, szybkość, koordynacja ruchowa, wytrzymałość oraz skoczność.

Po aktywnym wypoczynku nadszedł czas na drugi punkt programu - kino 6D. Zanim jednak usiedliśmy w sali, by przenieść się w świat wirtualny, musieliśmy uzupełnić poziom straconej energii. Wybrane filmy: horror oraz katastroficzna zagłada pokazały nam świat mroczny, pełny niespodziewanie pojawiających się zapadlisk i przerażających postaci. W sali panowała cisza przeplatana wrzaskiem i piskiem.

Czas szybko mija i nawet najlepsza zabawa ma swój koniec, ale najważniejsze by pozostały miłe wspomnienia.

Jolanta Kantek

 Park trampolin  Park trampolin  Park trampolin
 Park trampolin  Park trampolin  Park trampolin