Wieści zuchowe i harcerskie - czerwiec 2019

      W sobotę pierwszego czerwca  drużyna harcerska i gromada zuchowa z naszej szkoły wzięły udział w złazie, który rozpoczął się  apelem o godz. 10:00 na terenie bazy w Piaskach Drużkowie. W ramach złazu  odbyła się  gra terenowa  dla poszczególnych pionów.  Uczestnicy gry pod opieką swoich drużynowych, tj. druhny Marty i druhny Reginy zmagali się z różnymi zadaniami.  Musieli odszukać na terenie Czchowa poszczególne punkty, kierując się wskazówkami zawartymi w instrukcji. Ich zadaniem było uratowanie komendanta „Ubó”, który wpadł w ogromne tarapaty finansowe. Potrzebna była umiejętność logicznego myślenia. Okazało się, że  nasi uczestnicy są świetnymi matematykami. Pierwsze punkty znajdowały się na Baszcie, kolejne w rynku.  Po skończonej grze udali się do bazy, przemierzając parę kilometrów pieszo. Po dotarciu na miejsce zostali poczęstowani obiadem. Na apelu  Komendant Hufca Brzesko pogratulował uczestnikom  i wręczył dyplomy.

 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz
 Harcerski i zuchowy złaz Harcerski i zuchowy złaz