Sprawozdanie z pikniku pod nazwą - „Stawiamy na rodzinę”.

058-DSC 4758W dniu 04.06.2017 roku w Zespole Szkół w Tworkowej odbył się piknik, który był podsumowaniem wielu działań dotyczących profilaktyki w zakresie przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, alkoholizmowi oraz innym uzależnieniom.

Ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego „Stop przemocy”, „Alkohol? Nie-dziękuję!”. Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz ciekawą inwencją twórczą. W podsumowaniu konkursu wzięli udział rodzice i zaproszeni goście.

Patronat nad konkursem objął Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czchowie i Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.

Atrakcją pikniku była zjeżdżalnia i trampolina oraz konkurencje sportowe „na wesoło” oraz pokazy w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej z Tworkowej.

Dla uczestników pikniku serwowane były kiełbaski z grilla, ciasto, słodycze i napoje przygotowane przez Radę Rodziców.

GALERIA FOTO