NASZA UCZENNICA W SERIALU SZPITAL

15 września 2016 roku w telewizji TVN o godzinie 18.00 mogliśmy oglądać naszą uczennicę z klasy trzeciej gimnazjum. Sylwia Pach w serialu „Szpital” zagrała szesnastoletnią Gabrysię Tracz.
Dziewczynka przychodzi do szpitala wraz ze swoim kolegą, który zatruł się jadem amazońskiej żaby. Chłopiec, który jest alergikiem, początkowo nie chce przyznać się lekarzom skąd pojawiła się u niego rana na ręce. W niedługim czasie do szpitala przychodzi, wraz ze swoim mężem, siostra chłopca. Wpada w złość, gdy widzi, w jakim stanie jest jej brat. On zaś nie chce jej denerwować, ze względu na ciąże. O swoim wyczynie opowiada szwagrowi. Siostra chłopca bardzo się o niego martwi i całą winę zrzuca na Gabrysię. Historia, choć zawiła, kończy się happy endem.
Sylwia od najmłodszych lat pięknie recytuje wiersze na akademiach oraz godnie reprezentuje naszą szkołę w licznych konkursach. Po telewizyjnym debiucie z dumą przyznajemy, że duży talent rodzi się w skromnej osobie.
Jolanta Kantek

 NASZA UCZENNICA W SERIALU SZPITAL  NASZA UCZENNICA W SERIALU SZPITAL  NASZA UCZENNICA W SERIALU SZPITAL