Wieści zuchowe i harcerskie – lipiec 2019 - obóz w Pogorzelicy

Opublikowano: wtorek, 10, wrzesień 2019

„W zdrowym ciele zdrowy duch” to hasło, które było mottem przewodnim obozu harcerskiego, który w dniach 11-21 lipca odbywał się w ośrodku ZHP Ziemi Wadowickiej w Pogorzelicy, który współfinansowany był m. in.przez władze czchowskie. W obozie wzięło udział 5 zuchów z 2 GZ „Leśne ludki” i 9 harcerzy z 7 DH „Iskierki” z Tworkowej wraz z drużynową pwd. Reginą Studzińską.
Komendantka obozu phm. Renata Rożkowicz wraz z młodzieżową kadrą, układając program biwaku, kontynuowała sportowy aspekt letniego harcowania, który zapoczątkowany został trzy lata temu. Uczestnicy każdego dnia brali udział w różnego rodzaju zajęciach o charakterze sportowym i profilaktycznym.
W trakcie obozu harcerze zwiedzili m.in. pobliskie miasteczka Niechorze, Rewal, Trzęsacz, a także Międzyzdroje. Oddawali się wodnym zabawom w Morzu Bałtyckim, a wieczorem, podczas wspólnych ognisk lub świeczowisk, uczestnicy prezentowali swoje umiejętności artystyczne poprzez śpiew, skecze, gry i zabawy.
druhna Regina

 Obóz nad morzem  Obóz nad morzem  Obóz nad morzem
 Obóz nad morzem  Obóz nad morzem  Obóz nad morzem
 Obóz nad morzem  Obóz nad morzem  Obóz nad morzem
 Obóz nad morzem  Obóz nad morzem  Obóz nad morzem