Szturm na Czchów

 a1a2 Dnia 15 czerwca 2016 r. oddział przedszkolaków, rycerzy i księżniczek z klas II i III udał się wozem  strażackim do Czchowa na zaplanowaną przez swoje wychowawczynie (p .Martę Wnęk €“ Cabała,  p.Małgorzatę Głowacką i p. Reginę Studzińską) imprezę plenerową.

Słoneczna pogoda pozwoliła nam na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Na samym początku ochłodziliśmy się przy fontannie na czchowskim rynku. Po czym spacerem wyruszyliśmy na znany wszystkim plac zabaw.

Tam dopiero zaczęła się zabawa! Chłopcy od razu ruszyli na boisko, aby naśladować swoich idolów zmagających się teraz w Mistrzostwach Europy! Dziewczyny dzielnie im kibicowały.

Po kilku wspólnych zabawach rozpoczęliśmy grillowanie! Dwie osoby wykazały się mistrzowską umiejętnością rozpalania grilla i okrzyknięte zostały przez resztę uczestników królem i królową grillowania! Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowania dla p. Agnieszki Zięć i p. Janusza Niecia.

Patrząc na iskierki ognia nie obyło się bez zaśpiewania kilku piosenek i opowiadania zabawnych historii.

 Ta atmosfera sprawiła, że chwile po odpoczynku nasi podopieczni ruszyli szturmem na czchowską basztę. Gdzie od razu pozamieniali się w prawdziwe księżniczki i rycerzy!

Niestety w końcu należało wrócić do rzeczywistości. Jednak długo wspominać będziemy taki uroczy i błogi dzień! Dziękujemy wszystkim uczestnikom i każdej dobrej duszyczce, na której pomoc mogliśmy liczyć! :)

I ja też tam byłam! Pyszne kiełbaski zjadłam i świetnie się bawiłam - Regina Studzińska.