W świecie iluzji, żonglerki i przyjaznego węża


4 kwietnia 2016 roku naszą szkołę odwiedził cyrk SZOK. Dzieci z klas młodszych jak i młodzież wspólnie bawiła się z wesołym klownem. W programie można było zobaczyć żonglerkę, akrobacje, a także śmieszne wygłupy artystów. Był także czas na iluzję i magię. Młodsze dzieci z zaciekawieniem patrzyły, jak z papierowego rożka wyłaniają się kolorowe wstążeczki. Nie zabrakło także ekwilibrystyki. Tańcząca dmuchana kreskówka przysparzała wiele radości i zaciekawienia.
Chwila grozy pojawiła się, gdy z czerwonej, aksamitnej, pięknej skrzyni wyłonił się wąż. Śmiech i okrzyki zamilkły, a każdy patrzył co dalej. Szybko się jednak okazało, że wąż ten lubi zarówno dzieci, jak i panią nauczycielkę. W nagrodę za grzeczne zachowanie dostał buziaka od swojej właścicielki.
Wesołą zabawę zapewniły widowni dwa milutkie pudelki. Jeżdżąc na motocyklu, skacząc przez hula-hop i robiąc inne psie sztuczki wzbudzały wiele sympatii. Ciekawa okazała się również tresura gołębi. Występy zakończył taniec misia polarnego.
Jolanta Kantek

Cyrk Cyrk Cyrk