Dzień Kobiet w zerówce

Święto Kobiet to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, tych dużych i tych małych. Bardzo miło i sympatycznie odczuły to świętowanie najmłodsze kobietki naszej szkoły - dziewczynki z oddziału przedszkolnego.

Najpierw wraz z życzeniami zostały obdarowane przez chłopców tulipanami, słodkościami i drobnymi upominkami. Później mali dżentelmeni zaśpiewali im 100 lat i wcielili się w rolę kelnerów, gdyż w tym dniu była dla wszystkich smaczna niespodzianka - pizza. Chłopcy najpierw obsłużyli dziewczynki, a potem sami skonsumowali, aby nabrać sił, bo czekało ich jeszcze ostatnie zadanie - noszenie dziewczynek na rękach. Wszystkie zadania chłopcy wykonali na 100 %, zaś 10 marca w dniu Chłopaka dziewczynki zrewanżowały się wręczając kolegom upominki, a w zamian za noszenie na rękach, woziły chłopców w kocyku.

Te dni były pełne radości, zabawy i uśmiechu.

Marta Wnęk-Cabała

dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0
dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0
dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0
dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0 dzień kobiet w kl.0