Potworne cuda - konkurs plastyczny

W związku z nadchodzącym wydarzeniem: "Potwrone cuda - festiwal roślin mięsożernych" organizowany jest konkurs plastyczny dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. 

Aby wziąć udział w konkursie należy samodzielnie przygotować pracę plastyczną nawiązującą do hasła: "Świat roślin mięsożernych". Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wyklejanka, makieta, figura, model, itp.).

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie: https://potwornecuda.pl/konkurskrakow/ 

Co ważne, każdy uczestnik wygrywa - otrzymuje bilet wstepu na Potworne Cuda, a dla laureatów przygotowano wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Wśród nich: tablety Samsung Galaxy, drony, rowery, zestawy LEGO.

Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich uczestników.