Dzień Pluszowego Misia w zeróweczce

W piątek 25 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

W tym dniu każde dziecko przyniosło z domu swego ulubionego pluszaka. Najpierw dzieci przedstawiły swego misia, niektóre nawet miały nadane imiona. Później były różne zabawy z misiami : ruchowe, ze śpiewem oraz tańce przy muzyce. Ten dzień był nie tylko dniem wspólnej, radosnej zabawy, ale też pracy. Zadaniem dzieci było wykonanie balonowego misia. Musiały one obrysować części misia, wyciąć je, ozdobić i przykleić do samodzielnie nadmuchanego balonika. Wszystkie wyszły pięknie o czym można przekonać się oglądając poniższe zdjęcia....

Wychowawczyni Marta Wnęk-Cabała

 

dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0
dzień misia w kl.0 dzień misia w kl.0