Świetlicowy Dzień Misia 2022

25 listopada uczniowie przebywający na świetlicy szkolnej przeżyli misiowy dzień.

Dzieci brały udział w misiowych zabawach, rozwiązywały misiowe łamigłówki i sprawdzały swoją wiedzę na temat misiów i niedźwiedzi. Największą frajdą dla uczestników zabawy było układanie misia z elementów, które należało przymocować w odpowiednim miejscu plakatu. Trudność stanowił fakt, że trzeba było to zrobić z zasłoniętymi oczami, słuchając wskazówek koleżanek i kolegów. 

Nagrodą za aktywny udział w zajęciach były słodkości, oczywiście w kształcie misiów!

dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia dzień misia
dzień misia dzień misia