BIEG PRZELAJOWY Z OKAZJI 800 LECIA TWORKOWEJ

TVL 0206W dniu 18 czerwca 2015r. w godzinach popołudniowych odbył się bieg przełajowy dla kobiet (1600m) i mężczyzn (1800m) o puchar Dyrektora Zespolu Szkół w Tworkowej. Trasa biegu wyznaczona została z okolic boiska sportowego, następnie droga zwana „Dziołami” w kierunku cmentarza, z kolei na północ drogą asfaltową w kierunku kościoła, potem skręt w lewo i chodnikiem w kierunku szkoły, gdzie wyznaczona została linia mety. Wystartowało 23 kobiety i 15 mężczyzn. Wśród kobiet najlepszy czas uzyskała Anna Kupiec (4,35s) i zajęła I miejsce, natomiast wśród mężczyzn I miejsce zdobył Marcin Kupiec (5,02s).
Wyniki biegu:
I miejsce – Anna Kupiec (studentka)
II miejsce – Karolina Krupa (kl. VI)
III miejsce – Agnieszka Świerczek (kl. IIg.)
Ponadto za udział w biegu pamiątkowe medale z 800 leci Tworkowej otrzymują:
Katarzyna Cecuga (Przewodnicząca Komit. Rodzicielskiego)
Anna Świerczek (Koło Gospodyń Wiejskich)
Magdalena Łach (uczennica szkoły średniej)
Dominika Leszczyńska, Agnieszka Motak, Angelika Gnyla, Natalia Szpil, Małgorzata Łach, Anna Zelek, Iwona Pacut, Sandra Staszczyk, Marta Żółty, Magdalena Marchut, Magdalena Zorska, Małgorzata Świerczek, Anita Serafin, Joanna Zelek, Dorota Gądek, Izabela Świerczek – uczennice naszej szkoły
W kategorii mężczyzn puchar Dyrektora Szkoły otrzymali:
I miejsce – Marcin Kupiec (uczeń szkoły średniej, piłkarz)
II miejsce – Jarosław Krupa (uczeń II gimnazjum, sportowiec)
III miejsce – Sławomir Pałasz (uczeń III gimnazjum)
Za udział w biegu pamiątkowe medale uzyskali:
Czesław Żurek (emerytowany nauczyciel muzyki, informatyki)
Jarosław Adamczyk (piłkarz)
Michał Buchowicz (student AWF)
Jarosław Gorka (trener piłki nożnej)
Paweł Pajor (kościelny Parafii Tworkowa)
Tomasz Klimek (uczeń ZSZ, specjalność: mechanika samochodowa)
Krzysztof Domagała (maturzysta, strażak)
Dominik Kołodziej, Mateusz Ryba, Jakub Gagatek, Bartosz Gagatek, Dawid Kraj, Bartłomiej Kwaśny – uczniowie naszej szkoły
Wszystkim startującym w biegu serdecznie dziękuję za odwagę i chęci oraz propagowanie zdrowego stylu życia w myśl powiedzenia „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dziękuję również OSP z Tworkowej za pomoc techniczną na trasie w czasie biegu zawodników.

Janina Buchowicz
Nauczyciel WF