Dzień Dziecka 2022

Pierwszy czerwca - dzień radosny,
kwitną kwiatki, słońce świeci,
bo w rozkwicie pieknej wiosny
mają swoje święto dzieci.

Tegoroczny Dzień Dziecka rozpoczął się od zbiórki na sali gimnastycznej. Społeczność szkolna zebrała się, aby wysłuchać krótkiej prelekcji panów policjantów na temat bezpieczeństwa w czasie wakacji. 

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Klasa 3 wraz z wychowawczynią przygotowała inscenizację pt.: "Świat dziecka", która wprowadziła wszystkich w klimat świętowania. Kolejnym punktem był występ taneczny dziewcząt z klas 1-4, który został przygotowany w ramach zajęć wfzawf prowadzonych przez panią Janinę Buchowicz. Widownia była zachwycona!

Wreszcie przyszedł czas na podsumowanie Plebiscytu na Sportowca Roku 2021/22 naszej szkoły. W głosowaniu wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele. Spośród 18 nominowanych największą ilością głosów zwyciężył Paweł Tokarz z kl. 5, wyprzedzając drugą Natalię Hajdugę z kl. 4 oraz trzeciego Dawida Maciasia z kl. 6. Przyznana została również nagroda specjalna dla najlepszego obrońcy i kapitana drużyny piłkarskiej klas 4-6, która przypadła Kamilowi Maciasiowi z kl. 6.

Pani Janina Buchowicz podziękowała również pozostałym nominowanym i zdobywcom tegorocznych trofeów za liczne reprezentowanie szkoły w zawodach powiatowych i wojewódzkich z dyscyplin sportowych takich jak: lekka atletyka, piłka siatkowa, piłka nożna i tenis stołowy. Zostali oni nagrodzeni dyplomami i medalami. 

Po zakończeniu części oficjalnej Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na poczęstunek, czyli kiełbaski z grilla, i ogłosiła początek zmagań sportowych na boisku szkolnym, których organizatorami byli pan Bartek Wnęk i pani Janina Buchowicz.

dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka
dzień dziecka