Przegląd Piosenek z Filmów i Bajek

Dnia 11 maja 2022 r. Samorząd Szkolny zorganizował konkurs, kóry polegał na zaśpiewaniu piosenki pochodzącej z filmu albo bajki. 

Zgłosiło się 13 uczestników. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: młodszą klas 0-3 i starszą klas 4-8. W jury zasiadły panie: Anna Pawlik-Odbierzychleb, Magdalena Kozdrój, Gabriela Buchowicz i Agnieszka Dorosz. Oprócz not sędziowskich liczyły się także głosy publiczności. Każdy uczeń i nauczyciel zapisywał na karteczce nazwisko dwóch występujących (po jednym z każdej kategorii), którzy najbardziej mu się spodobali, a następnie wrzucał swój głos do skrzynki.

Po podliczneniu i zsumowaniu wszystkich not i głosów wyniki prezentowały się następująco:

W kategorii klas 0-3 zwyciężył Witold Urban z klasy II, który zaśpiewał piosenkę "Błyszczeć" z filmu "Vaiana - Skarb Oceanu". Drugie miejsce zajęła Milena Orlecka z kl. I z piosenką "Mustang - duch wolności", a trzecie Kamil Krupa z kl. 0, który zaśpiewał piosenkę o tygrysach.

Z kolei w kategorii klas 4-8 wygrała Emilia Włodarczyk z kl. V, która wykonała piosenkę "Nie bój się chcieć" z filmu "Zwierzogród". Kolejne miejsca zajęły: Julia Potok z kl. IV, z piosenką "Nie bój się chcieć" i Magdalena Leszczyńska z kl. VII z piosenką "Pół kroku stąd".

Barbara Cecuga kl. VIII

przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek przegląd piosenek przegląd piosenek
przegląd piosenek