Iluzjonista z papugą

28 kwietnia odwiedził nas pan iluzjonista. Jednak nie był sam. Przyjechał razem z kolegą muzykiem oraz papugą o imieniu Niko.

Występ przeznaczony był dla uczniów klas 0-4 i ich pań. Pan iluzjonista prezentował magiczne sztuczki, a jego kolega przygrywał na gitarze i wspólnie z dziećmi śpiewał wesołe piosenki. Jednak wszyscy zgromadzeni z niecierpliwością oczekiwali na występ papużki Niko. Ptaszek zaprezentował jedzenie ziarenek słonecznika z ręki i z buzi właściciela, siedzenie na jego ramieniu i głowie oraz przeloty po klasie. Widownia szalała z zachwytu. Chętnych do wzięcia udziału w papuziej sztuczce było bez liku. I tylko nielicznym udało się bliżej zapoznać z kolorowym ptaszkiem. A panie otrzymały od Niko słodkiego całusa!

magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik magik
magik magik