Andrzejki 2021

Tegoroczna zabawa andrzejkowa odbyła się w podziale na grupy klasowe. Każda z klas o wyznaczonej godzinie mogła wziąć udział w andrzejkowych wróżbach i potańczyć do znanych i lubianych przebojów.

Przystrojona serpentynami i balonami sala gimnastyczna zachęcała do wesołej zabawy, a uczennice klasy ósmej pełniły rolę wodzirejek i didżejek. Wśród zabaw tanecznych królowała Belgijka, Macarena i kaczuszki, a tańce dowolne uczestników zabawy były niezwykle pomysłowe. 

W kąciuku wróżb można było dowiedzieć się, co przyniesie los. Przyszłość przepowiadały m.in.: serca z imionami, wędrujące buty, kubeczki szczęścia czy tradycyjne lanie wosku. Jednak największym powodzeniem cieszył się wróżbita Mati i jego szklana kula, w której odkrywał tajemnice przyszłości, a wróżąc z dłoni przepowiadał długie życie lub szczęscie w miłości.  

Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcie w kolorowej fotobudce.

Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki
Andrzejki Andrzejki Andrzejki