Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Już zabrzmiał pierwszy dzownek,
wakacje się skończyły.
Uczniowie do swej szkoły
czym prędzej pospieszyli.

Wakacje dobiegły końca. Rozpoczął się kolejny rok szkolny, a wraz z nim nowe wyzwania i zadania.

Po zakończonej mszy świętej w kościele parafialnym, społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, gdzie została powitana przez Pełniącą Obowiązki Dyrektora p. Edytę Czyżycką. Dyrekcja powitała zgromadzonych, przypomniała zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19, które obowiązują w szkole, a także odczytała list Ministra Edukacji i Nauki do uczniów i pracowników oświaty. 

Następnie poszczególne klasy wraz z wychowawcami udały się do swoich sal, a na hali pozostała zeróweczka wraz z rodzicami i swoją opiekunką, która pokrótce opowiedziała zainteresowanym o tym, co ich czeka w oddziale przedszkolnym.

Po spotkaniach z wychowawcami uczniowie rezeszli się do domów, by następnego dnia ochoczo zabrać się do nauki. Powodzenia!

rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego
rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego
rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego rozpoczęcie roku szkolnego
rozpoczęcie roku szkolnego