"Żeby zdrowe zęby mieć"

     24 marca gościliśmy w naszej szkole pana stomatologa. Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały z tej okazji inscenizację ,,Żeby zdrowe zęby mieć". Pan dentysta  zachęcał dzieci do walki z próchnicą poprzez systematyczne kontrolowanie zębów w gabinecie dentystycznym oraz odpowiednie odżywianie i higienę jamy ustnej. Na koniec został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt.,,Jak dbam o zęby". Pan dentysta pogratulował wszystkim zwycięzcom i wręczył im nagrody ufundowane przez firmę MediaFlor (www.dladzielnegopacjenta.pl). Najciekawszą pracę wykonała Karolina Sroka z oddziału przedszkolnego. Nagrodzeni: K. Sroka, J. Domagała(kl.0), A. Kołodziej (kl.I), E. Klecka, P. Klimas, K. Tokarz(kl.II), M. Osuch, W. Świerczek, O. Nieć, G. Kołodziej(kl.III) i  J. Klimas(kl.IV).  Dzieci gorąco pozdrawiają i dziękują  pani Agnieszce Florczak-Skwierczyńskiej i firmie MediaFlor (www.dladzielnegopacjenta.pl ) za wszystkie upominki, które przyczyniły się do lepszej higieny jamy ustnej.

zeby zeby zeby
zeby zeby