Wyjazd na łyżwy w ramach zajęć wychowania fizycznego

z01     W dniu 6 lutego 2015 roku grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką p. Janiny Buchowicz wzięła udział w wyjeździe na lodowisko do Nowego Sącza ( już trzeci raz z kolei tego roku).Młodzież poczyniła znaczne postępy w jeździe na łyżwach i świetnie sobie radzi. Opanowała podstawowe techniki jazdy tj. hamowanie , przekładanka oraz jazda po łuku. Czwartoklasistom ,którzy uczą się stawiać pierwsze kroki na lodowisku towarzyszył "pingwinek " czyli plastikowa figura na nartach, którą trzeba pchać dookoła lodowiska i tym samym utrzymać się na łyżwach.
     Po zakończonej jeździe wszyscy udali się do kina 5D .Była to dodatkowa atrakcja dla dzieciaków. Bawili się świetnie i nie straszne im były ekstremalne wyczyny na ekranie. Ponieważ było fajnie to zapewne wybierzemy się jeszcze kiedyś.