Karnawałowy bal przebierańców

001     W czwartek 12 lutego 2015 r sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Dzieci bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców. Nad całością czuwały wychowawczynie , które zadbały o dobry nastrój uczestników zabawy. W przerwie balu odbyła się prezentacja przebranych dzieci. Pomysłowość dzieci i rodziców w przygotowaniu strojów okazała się ogromna.
     Przebrane dzieci otrzymały słodycze a także zostały zaproszone na poczęstunek przygotowany przez rodziców.
     Po balu dzieci obejrzały instruktaż filmowy na temat prawidłowego szczotkowania zębów. Miały też okazję wysłuchać jak się odpowiednio odżywiać, by mieć mocne i zdrowe zęby. Do codziennej higieny jamy ustnej zachęcali uczniowie klasy drugiej poprzez inscenizację ,,Dbajmy o zęby", a dzieci przedszkolne zaśpiewały piosenkę pt.,,Szczotka, pasta, kubek...". Na koniec p. Regina ogłosiła konkurs plastyczny ,,Jak dbam o zęby?", a także poinformowała o planowanej wizycie szkolnego stomatologa, czym sprowokowała obecnych do refleksji nad dbałością i stanem uzębienia.

Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców Karnawałowy bal przebierańców
Karnawałowy bal przebierańców