Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek


wig11     W dniu 19 grudnia 2014r. odbył się międzyklasowy konkurs kolęd i pastorałek "Zaśpiewajmy Maleńkiemu", którego celem było krzewienie wartości religijnych i podtrzymywanie tradycji chrześcijańskiej. Udział w nim wzięły wszystkie klasy szkolne oraz dwie grupy przedszkolne. Uczestnicy wystąpili w różnobarwnych strojach: królów, aniołów i pastuszków, które wprowadziły obecnych w świąteczną atmosferę.
     Każda z grup wykonała utwór wspólnie ze swoim wychowawcą, prezentując przy tym nie tylko swój talent wokalno     -artystyczny,  ale również choreograficzny.  Konkurs był oceniany w 3 kategoriach wiekowych:
I kategoria - klasy I - III SP
II kategoria klasy IV - VI SP
III kategoria - klasy I - III Gimnazjum.

     Jury w składzie: przewodniczący: p. Cz. Żurek oraz  członkowie: p.St. Nieć, p. K. Cecuga, p. M. Sroka. Wyróżnili klasę II wraz z wychowawczynią p. R. Studzińską. Klasę VI wraz z wychowawczynią p. M. Różowską. W gimnazjum wyróżniono kl. I i II wraz z paniami M. Włodarczyk i A. Włodarz. Osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone bożonarodzeniowymi ozdobami, które przygotowały mamy. Rada Rodziców postanowiła  docenić zaangażowanie wychowawców, którzy wystąpili w najciekawszych strojach i wręczyła upominki dla sześciu osób. Wszyscy uczniowie, nauczyciele a nawet pracownicy szkoły otrzymali świąteczne pierniki oraz ozdobne szyszki - zawieszki na choinkę. Organizatorzy konkursu p. B. Kania, oraz p. A. Kornaś serdecznie dziękują wszystkim za udział i gratulują pomysłowości. Szczególne podziękowania kierują w stronę Komitetu Rodzicielskiego i mam bardzo zaangażowanych na rzecz tegoż przedsięwzięcia.
Po konkursie odbyło się spotkanie przy wigilijnym stole, życzenia i wspólne kolędowanie.

Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek
Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek Wigilia 2014 - konkurs kolęd i pastorałek