Dzień Chłopaka

30 września obchodzone jest w Polsce święto chłopców.

Z tej okazji również w naszej szkole mali i więksi chłopcy zostali wyróżnieni. Dziewczynki, zarówno małe koleżanki, jak i duże panie nauczycielki umiliły chłopakom ich dzień. Życzenia i słodkości, które otrzymali, sprawiły, że na chłopięcych twarzach pojawiły się szerokie uśmiechy. 

Klasy II i III szczególnie uczciły ten wyjatkowy dzień. Na lekcji wychowania fizycznego dzieci spędziły czas na zabawach z balonami. Następnie uczniowie klasy II wraz ze swoją panią wychowawczynią wykonali śmieszne balonowe stworki. Ależ było śmiechu i zabawy!

 

Dzisiaj, chłopcy, Wasze święto.
Miejcie minkę uśmiechniętą,
żyjcie w zdrowiu długie lata,
pozwiedzajcie kraje świata,
pospełniajcie swe marzenia,
i przyjmijcie te życzenia!

 

Dzień_Chłopaka. Dzień_Chłopaka. Dzień_Chłopaka.
Dzień_Chłopaka. Dzień_Chłopaka. Dzień_Chłopaka.