Ślubowanie klasy pierwszej

 Dnia 6 listopada 2014 r. W naszej szkole odbyło się   ślubowanie klasy pierwszej. Na uroczystym apelu dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki. Nasi najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie w obecności pani dyrektor, nauczycieli, rodziców i starszych kolegów. Każdy z nich został pasowany na ucznia Szkoły Podstawowej im. I. J.  Paderewskiego w Tworkowej. Dzieci otrzymały upominki od rodziców. Klasa pierwsza liczy 12 osób a opiekunką grupy jest pani Jolanta Mędrek.

Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej
Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej Ślubowanie klasy pierwszej