ZAWIESZONE ZAJĘCIA W SZKOŁACH, PRZEDSZKOLACH I ŻŁOBKACH

Przez okres dwóch tygodni, od 12 do 25 marca, zamknięte będą szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe, a także żłobki i inne placówki oświatowe w całym kraju - taką decyzję ogłosili premier oraz ministrowie zdrowia, edukacji i kultury oraz rodziny i pracy w związku z epidemią koronowirusa.

UCZNIU!!!
- pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
- przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
- odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela (facebook, dziennik elektroniczny LIBRUS, e mail), strony MEN https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna ;
- przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.