Święto Edukacji Narodowej w naszej szkole

Dnia 14 .X. 2019 r w PSP w Tworkowej odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor przywitała wszystkich nauczycieli , pracowników szkoły oraz zaproszonych nauczycieli emerytów. Następnie przekazała głos uczniom. Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem p. Janiny Buchowicz oraz p. Agnieszki Dorosz. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili codzienny trud pracy nauczyciela , jego poświęcenie , czujność i troskę o dobro swoich wychowanków.

Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor Beata Pomorska , która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za zaangażowanie i życzyła zdrowia i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Wręczyła nagrody za wyróżniającą pracę nauczycielom i pracownikom szkoły byli to : B. Mida , J. Mędrek , J. Buchowicz , A. Pawlik-Odbierzychleb , B .Staszczyk ,A. Zięć , D. Łach .A .Kuna , J. Nieć. Nagrodę Burmistrza Czchowa odebrała p. M. Różowska.
Dekorację wykonały panie ; M. Potoczek i G.Buchowicz.

tekst J. Buchowicz

 więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019
 więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019
 więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019
 więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019
 więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019  więto Edukacji 2019