Rocznica Odzyskania Niepodległości

 11 listopada 2014 roku w sali kinowej w Czchowie odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości. Młodzież z Zespołu Szkół w Tworkowej pod kierunkiem nauczycieli przygotowała montaż słowno – muzyczny, który dla zebranych był ciekawą lekcją historii. Nad przepiękną akademią czuwała p. M.  Potoczek. Akademia została przyjęta przez zebranych gości gromkimi brawami, a na ręce p. dyrektor składano podziękowania i gratulacje.
Zespół nauczycieli przygotowujących akademię:
p. M. Włodarczyk, p. M Różowska, p. A. Kornaś, p. Cz. Żurek.

Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości Święto Niepodległości
Święto Niepodległości Święto Niepodległości