Szanowni Rodzice/Opiekunowie

Informuję, iż:

1) W dn. 24.04.2019 (środa) szkoła będzie pracować: lekcje będą odbywać się do 12.30, będą też obiady.

2) Strajk na pewno zostaje zawieszony na jeden dzień (środa 24 kwietnia), nie wiadomo jednak w tym momencie, jak będą wyglądać kolejne dni, proszę śledzić profil szkoły na facebooku oraz stronę szkoły.

3) 24.04.2019 r. (środa) w naszej szkole odbędzie się dzień profilaktyki społecznej prowadzony przez trenerów z Krakowa, którego tematem jest Agresja i przemoc. Zajęcia będą trwały 8:00-12:30. Świetlica według stałego harmonogramu.

4) Dzieci udające się na wycieczkę do Energylandii proszone są o przyniesienie zgody i dokonanie wpłaty u P. Dorosz.

Bardzo dziękuję wszystkim tym rodzicom, którzy ze zrozumieniem podeszli do kryzysu w naszej szkole,bezpośrednio związanego z ogólnopolskim kryzysem w oświacie.

Życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych, pełnych głębokich przeżyć duchowych, a także zdrowia, uśmiechu i życzliwości.


Z poważaniem


Beata Pomorska

Dyrektor Szkoły