Wieści zuchowe i harcerskie – grudzień 2018 r. Mikołajkowy biwak

W piątkowy wieczór 7. grudnia w naszej szkole odbyła się wyjątkowa zbiórka. 2 GZ ,,Leśne Ludki” i 7 DH ,,Iskierki” ze swoimi drużynowymi spotkały się na mikołajkowym biwaku. Wspólne świeczowisko przywołało wspomnienia gościa specjalnego pani Marii, która opowiedziała o początkach harcerstwa w Tworkowej i osobach zaangażowanych w tym czasie. Wspominała liczne wycieczki rowerowe, a szczególnie niezapomniany smak zupy jarzynowej gotowanej na ogniskach. Podkreśliła jak ważna jest wzorowa postawa harcerzy, zuchów, ich działalność na rzecz środowiska i ojczyzny.
Dziękujemy sponsorowi za ufundowanie upominków, św. Mikołajowi za stworzenie świątecznej atmosfery, pani Marii i druhnie Joli za przyjęcie zaproszenia, a panu Stanisławowi za upamiętnienie tego wydarzenia.
druhna Regina

 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak
 Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak Mikołajkowy biwak