Schronisko w Borku- Fundacja Straż Obrony Praw Zwierząt

20181015 10374515 października 2018
Serdecznie dziękujemy Uczniom i rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Tworkowej za dary dla naszych zwierzaków. Dzieci wyprowadziły też pieski na spacer.
W piękny jesienny poniedziałek 15 października 2018r. dzięki rodzicom uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach w terenie. Przekazały karmę oraz koce dla zwierząt ze schroniska w Borku, które zostały zebrane w ramach akcji charytatywnej w naszej szkole, a także wyprowadziły niektóre psy na spacer. Następnie w nagrodę mogły pobawić się w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Był to bardzo wyczerpujący i ważny dzień dla 29 uczestników. Dziękujemy rodzicom, którzy zawieźli i spędzili swój czas z dziećmi. Równocześnie dziękujemy każdemu, kto wziął udział w naszej zbiórce. Nadal zachęcamy do udziału w akcji, ponieważ cały czas chcemy pomagać! Przypominamy również, że schronisko w Borku można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 16:00. Każdy z Nas może wyprowadzić zwierzęta na spacer i okazać im trochę miłości.GALERIA FOTO
wychowawczyni kl. III Regina Studzińska