RODZINNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

szopka1szopka2 Oddział Przedszkolny z naszej szkoły wziął udział w V edycji Gminnego Konkursu' Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa.' Nasza praca była jedną z 22 szopek zgłoszonych do konkursu.Każda z nich była wyjątkowa,starannie i pomysłowo wykonana, z różnorodnych materiałów. Komisja konkursowa miała więc niełatwe zadanie w wyłonieniu zwycięzców.Tym bardziej się cieszymy,że nasza praca została doceniona przez jury zdobywając I miejsce
   20 stycznia 2018 roku  w sali kina Baszta w Czchowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu.Poprzedzone ono było pięknym koncertem kolęd w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szkoły Muzycznej w Domosławicach.Na tej uroczystości byli przedstawiciele z naszego oddziału przedszkolnego,którzy odebrali nagrody z rąk Burmistrza Czchowa Marka Chudoby,zastępcy Burmistrza Tadeusza Płachty i przewodniczącej jury Teresy Turek.Nagrodą była statuetka "Gwiazdy",dyplom,album na zdjęcia i słodkości.W tym miejscu chciałabym bardzo  podziękować rodzicom,którzy wspomagając swoje dzieci zaangażowali się w wykonanie tak pięknej pracy bożonarodzeniowej i przyczynili się do sukcesu.Wszystkie prace można było podziwiać w sali kina Baszta w Czchowie.

 Marta  Wnęk - Cabała