Mikołajki 2017

   m01 W kalendarzu grudzień.A 6 grudnia jak dobrze wiecie Św.Mikołaj chodzi po świecie.
Dotarł również do naszej szkoły.Na jego widok dzieci żywo zareagowały radosnym krzykiem. Uśmiech
pojawił się nie tylko na ich twarzach, ale i licznie  zgromadzonych rodziców i dziadków.
Święty Mikołaj serdecznie się przywitał,pogłaskał a nawet wziął na kolana naszych najmłodszych uczniów.
Po pierwszych emocjach dzieci z oddziału przedszkolnego przystąpiły do powitania  niecodziennego gościa.Na tę  okoliczność  przygotowywały się już od listopada ucząc się cierpliwie piosenek i wierszy.
Po części artystycznej Św.Mikołaj przystąpił do" swojej pracy", a miał jej sporo.Obdarował prezentami nie tylko dzieci z oddziału przedszkolnego ,ale i z klas I,II oraz maluszki ,które przyszły ze swoimi mamami na spotkanie ze Świętym.Nasz gość miał upominki nawet dla dorosłych  pracowników naszej szkoły.Na zakończenie pan Nieć zrobił wszystkim  dzieciom pamiątkowe zdjęcie ze Św.Mikołajem. GALERIA FOTO
 Miłe spotkanie szybko dobiegło końca,dzieciom pozostały prezenty i wspomnienia,a Św.Mikołaj ruszył w dalszą podróż do innych dzieci.
 
        PS.Święty Mikołaju za wszystkie prezenty bardzo dziękujemy i na drugi rok znów Cię do nas zapraszamy.