HARCERSKIE WIEŚCI - wrzesień 2017

 CZUWAJ!

DSCF5034DSCF5030Druhny i druhowie rozpoczęliśmy kolejny rok 2017/2018.
W związku z podwyższeniem składek członkowskich nastąpiły zmiany. Nie utworzyliśmy drużyny harcerskiej, ponieważ zgłosiło się tylko siedmioro uczniów.
W naszej szkole będzie działać gromada zuchowa „Leśne ludki” wraz z siedmioosobowym zastępem harcerskim. Opiekę nad gromadą i zastępem przejmie drużynowa przewodnik Marta Potoczek przy wsparciu druhny Reginy Studzińskiej.
20 września odbyła się pierwsza zbiórka. Zarówno zuchy jak i harcerze zostali wyposażeni w pełne umundurowanie oraz otrzymali pierwsze zadania. Na początek powstały zdrowe szaszłyki z owoców oraz wytwory z darów jesieni. Szóstka i zastęp przygotowują się do Jesiennego Turnieju Zuchów i Harcerzy.

 harcerze  harcerze  harcerze
 harcerze  harcerze  harcerze
 harcerze  harcerze  harcerze