Szkolny konkurs recytatorski poezji Danuty Wawiłow

Dnia 22 marca w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski poezji Danuty Wawiłow. Konkurs przeznaczony był dla uczniów z klas I-III. Swoje talenty recytatorskie prezentowało 11 uczestników. Komisja konkursowa w składzie: p. Barbara Mida, p. Beata Kania oraz p.Stanisław Nieć szczegółowo przysłuchiwali się talentom najmłodszych. Młodzi wykonawcy odważnie i z dużym wdziękiem prezentowali swoje  wybrane wiersze. Koledzy i koleżanki na widowni dopingowali młodych artystów brawami.
Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Trudno było zdecydować, kto recytował najpiękniej i komu przyznać zaszczytne czołowe miejsca. Po burzliwych obradach, przyznane zostały dwa miejsca pierwsze dla Magdaleny Leszczyńskiej z klasy II i Marioli Pach uczennicy klasy III. Obie dziewczynki będą reprezentować naszą szkołę w gminnym konkursie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czchowie. II miejsce zdobyła Aleksandra Kołodziej, a III Bartosz Szpil. Jury przyznało również kilka wyróżnień dla Marleny Kleckiej, Adriana Gąsiorka i Julii Kęder. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.
Młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Kantek - Pawlik

 konkurs recytatorski  konkurs recytatorski  konkurs recytatorski
 konkurs recytatorski