Konkurs „ Wiesław Drabik- Dzieciom”

Klasy I-III brały udział w gminnym konkursie czytelniczo- plastycznym, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Złotej. Przedmiotem konkursu było wykonanie jednej pracy plastycznej ilustrującej wybrany utwór Wiesława Drabika.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 23 lutego podczas uroczystej Gali wręczania nagród i dyplomów. Nagrodzeni laureaci z naszej szkoły podczas Gali mieli okazję obejrzeć pokaz multimedialny poświęcony twórczości Wiesława Drabika, posłuchać piosenek oraz wierszy w wykonaniu zwycięzców ogólnoszkolnego konkursu recytatorskiego. Na koniec uroczystości nagrodzeni uczniowie naszej szkoły mogli zrobić sobie zdjęcie z Wiesławem Drabikiem, który był obecny na Gali oraz uzyskać od pisarza autograf.
Oto laureaci konkursu: pt. „ Wiesław Drabik- Dzieciom”
I miejsce: Marian Sroka kl.O, Anna Łukasik kl. I, Karolina Sroka kl I, Marlena Klecka kl II, Dominik Szpil kl III .
Wyróżnienie: Bartosz Szpil, Olivier Brzęk, Magdalena Leszczyńska, Mariola Pach.
Zwycięzcom gratulujemy!!!

B.Kantek-Pawlik