DZIEŃ KOBIET

01Dzień Kobiet wpisał się w kalendarz 8 marca i co roku o tej porze każda kobieta ma swoje święto. Aby wyróżnić ten dzień, w naszej szkole, chłopcy z klasy 2 gimnazjum i 6 klasy szkoły podstawowej zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie dla całej społeczności szkolnej. Zabawnie i humorystycznie przedstawili program telewizyjny, w którym pokazali wiadomości z kraju i ze świata, prognozę pogodę oraz wiadomości sportowe. Tuż po wydarzeniach parkiet sali gimnastycznej należał do uczniów klasy 3 szkoły podstawowej, którzy pod opieką pani Bogusi przygotowali układ taneczny do piosenki „Chocolate choco choco”. Następnie na scenie pojawił się odcinek serialu „Mąż i żona”, który wywołał wiele uśmiechu na twarzach publiczności. W czasie trwania reklamy chłopcy z klasy 6 zatańczyli do muzyki The John Barry Orchestra-James Bond Theme. Dobry humor nie opuszczał publiczność także w czasie pokazu mody, w którym chłopcy ukazali najnowsze trendy mody wyprzedzając pomysły projektantów. Program artystyczny zakończył koncert życzeń oraz życzenia dla wszystkich pań, kobiet, dziewcząt i dziewczynek.
Na koniec pragnę dodać, że słowa pochwały należą się dla chłopców za chęć udziału w przygotowaniu tej akademii, dużą odwagę oraz dobry humor.

GALERIA FOTO

Jolanta Kantek