Bieg mikołajkowy

zawody8 grudnia uczniowie naszego gimnazjum i szkoły podstawowej mieli okazję reprezentować szkołę w powiatowych biegach mikołajkowych zorganizowanych dla zawodników powiatu brzeskiego i tarnowskiego. W sumie wszystkich biegnących było aż około 200. Każdy miał możliwość wyboru długości dystansu w zależności od predyspozycji. Oczywiście nasi reprezentanci, a dokładnie : (z gimnazjum) Karolina Różowska, Katarzyna Kuśnierz, Karolina Krupa, Sandra Staszczyk, Joanna Zelek, Iwona Pacut, Dawid Kraj, Bartosz Gagatek, Mateusz Sowa, (z szkoły podstawowej) Karol Tokarz, Szymek Ryba, Sabina Gawlik, Marzena Osuch, Magdalena Czaja, Wiktoria Świerczek, Karolina Kraj, Jakub Maciaś, Jakub Zelek, Patrycja Kuśnierz, Daniel Serafin, Wojtek Pałasz stanęli na wysokości zadania i wybierając dystans 300 m. osiągnęli następujące wyniki:
Karol Tokarz - IV miejsce
Karolina Kraj - V miejsce
Jakub Zelek - VIII miejsce
Jakub Maciaś - XI miejsce
Gim:
Katarzyna Kuśnierz - IV miejsce
Karolina Różowska - XI miejsce
Gratulujemy